Wymiana baterii w iPhone – wszystko, co musisz wiedzieć

Komórka Telefon

Wymiana baterii w iPhone wcale nie nie musi wiązać się z wysokim kosztem. Jeśli w swoim telefonie zaobserwowałeś zbyt krótki czas pracy na baterii, a wspomaganie się power bankami okazuje się niewystarczające, czas rozważyć wymianę baterii na nową w sprawdzonym serwisie telefonów. Konieczne jest sprawdzenie, czy dany serwis oferuje gwarancję na przeprowadzoną przez siebie usługę. Wtedy masz pewność, że stosuje do napraw wyspecjalizowany sprzęt, najwyższej jakości części i przywiązuje wysoką wagę do zadowolenia swoich klientów.

Wymiana baterii w iPhone w sprawdzonym serwisie

Jeżeli decydujesz się na wymianę baterii w iPhone, koniecznie udaj się do sprawdzonego serwisu. To właśnie w profesjonalnych miejscach napraw dokonują wyłącznie wykwalifikowani specjaliści, którzy wykorzystują zarówno oryginalne części, jak i wysokiej jakości zamienniki. Wszystko po to, by Twój iPhone odzyskał dawną sprawność. Trzeba pamiętać, że naprawa na własną rękę może skończyć się całkowitym uszkodzeniem telefonu. Koszt wymiany baterii w iPhone w serwisie nie należy do wysokich, dlatego nie warto ryzykować.

Warto podkreślić, że bateria w iPhone została zaprojektowana tak, by po 500 cyklach pełnego ładowania, nadal zachowała do 80% pierwotnej pojemności. W przypadku urządzeń, które nie są już objęte gwarancją, warto wybrać się do sprawdzonego serwisu i dopytać o warunki wymiany baterii.

Kiedy zdecydować się na wymianę baterii w iPhone?

Istnieje kilka przypadków, kiedy warto zdecydować się na wymianę baterii w iPhone. Przede wszystkim, gdy zauważysz, że bateria bardzo szybko się rozładowuje, nie ładuje się, telefon się nie uruchamia, koniecznie udaj się do serwisu. Alarmujące mogą być także: duża ilość cykli, słaba kondycja baterii, mała pojemność baterii czy zastosowanie niskiej jakości baterii w przeszłości. Na ekranie telefonu możesz także zaobserwować komunikat: Bateria w Twoim iPhonie może wymagać serwisu.

Choć strata mocy w smartfonie bywa kłopotliwa, a szybkie rozładowywanie się baterii jest naprawdę uciążliwe, nie warto się tym bardzo przejmować. Serwis telefonów szybko przeprowadzi niezbędne czynności i wymieni Twoją baterię na nową, oszczędzając stres i czas. Decydując się na skorzystanie z pomocy specjalistów, masz pewność, że bateria zachowa długą żywotność.