Skontaktuj się z nami.

Serwis telefonów teleExpert to profesjonalne naprawy prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę.
Posiadamy najnowocześniejszy certyfikowany sprzęt serwisowy oraz diagnostyczny.

Auchan Gdańsk

ul. Szczęśliwa 3
80-176 Gdańsk

tel. +48 533 311 246

Poniedziałek – sobota: 9:00 – 21:00

Niedziela: 10:00 – 20:00

auchan.szczesliwa@teleexpert.pl

Galeria Bałtycka

ul. Grunwaldzka 141
80-264 Gdańsk

tel. +48791 108 131

Poniedziałek – sobota: 9:00 – 21:00
Niedziela: 10:00 – 20:00

baltycka@teleexpert.pl

Galeria Madison

ul. Rajska 10
80-850 Gdańsk

tel. +48 514 699 866

Poniedziałek – sobota: 9:00 – 21:00
Niedziela: 10:00 – 20:00

madison@teleexpert.pl

P.H Matarnia

ul. Złota Karczma 26
80-298 Gdańsk

tel. +48 517 025 222

Poniedziałek – sobota: 9:00 – 21:00
Niedziela: 10:00 – 20:00

matarnia@teleexpert.pl

Galeria Manhattan

Grunwaldzka 82 (poziom -1)
80-244 Gdańsk

tel. +48 533 896 698

Poniedziałek – sobota: 9:00 – 21:00
Niedziela: 10:00 – 20:00

manhattan@teleexpert.pl

Galeria Rumia

ul. Sobieskiego 14A
84-230 Rumia

tel. +48 533 508 503

Poniedziałek – sobota: 9:00 – 21:00
Niedziela: 10:00 – 20:00

rumia@teleexpert.pl

Galeria Cukrownia Pelplin

ul. Mickiewicza 21A
83-130 Pelplin

tel. +48 662 363 521

Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 17:00
Sobota: 9:00 – 13:00
Niedziela: nieczynne

pelplin@teleexpert.pl

Twierdza Kłodzko

Noworudzka 2

57-300 Kłodzko

tel. +48 723 222 022

Poniedziałek – sobota: 9:00 – 20:00
Niedziela: 10:00 – 18:00

klodzko@teleexpert.pl

Centrum Kowale

Staropolska 32

80-180 Kowale

tel. +48 729 976 607 

Poniedziałek – piątek: 9:00 – 20:30

Sobota: 9:00 – 21:00

Niedziela: 10:00 – 19:00

kowale@teleexpert.pl

Skontaktuj się z nami.