O naszej działalności.

Serwis iPhone -Serwis teleExpert to profesjonalne naprawy prowadzone przez wykfalifikowaną kadrę. Posiadamy najnowocześniejszy certyfikowany sprzęt serwisowy oraz diagnostyczny.

Szeroki asortyment

Wyróżnia nas wyjątkowy asortyment akcesoriów sygnowanych własną marką teleExpert. W ofercie posiadamy również oryginalne produkty znanych producentów.

Wykwalifikowana kadra

Serwis teleExpert to profesjonalne naprawy prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę. Posiadamy najnowocześniejszy certyfikowany sprzęt serwisowy oraz diagnostyczny.

Szeroka gama urządzeń mobilnych

Szeroka gama urządzeń mobilnych od znanych i cenionych na całym świecie producentów. Profesjonalna obsługa oraz fachowe doradztwo w doborze odpowiedniego urządzenia.

TeleExpert najlepszy
serwis telefonów w Twoim mieście.
Sprawdź gdzie jesteśmy.

 

Firma TeleExpert prowadzona jest przez entuzjastów branży GSM.

W punktach rozlokowanych na terenie całej Polski oferujemy sprzedaż i skup telefonów, akcesoriów do urządzeń mobilnych oraz naprawy uszkodzonej elektroniki. Naszą specjalnością są przede wszystkim telefony oraz tablety. Nasi serwisanci, korzystają jednakże z wieloletniego doświadczenia zdobytego podczas regeneracji różnych urządzeń więc jeśli masz problem z nawigacją samochodową czy swoim komputerem nie bój poprosić się nas o pomoc. Naprawy realizujemy w korzystnym wymiarze czasu oraz ceny. Stawiamy na jakość i kompleksową obsługę. Serwis iPhone, Wymienisz u nas między innymi uszkodzony wyświetlacz, złącze ładowania lub baterię. Jeśli Twój telefon został zalany – nie panikuj – podejmiemy próbę jego reanimacji. O kosztach naprawy informujemy na bieżąco więc nie musisz obawiać się o ponoszenie zbędnych wydatków! Na wykonane przez nas naprawy udzielamy gwarancji. W przypadku naprawy u nas swojego urządzenia możesz liczyć na korzystny rabat jeśli zechcesz dodatkowo zabezpieczyć swój telefon!

Mnogość wyboru. Posiadamy różnego rodzaju dodatki, które uczynią Twoje urządzenie bardziej odpornym i uchronią je przed skutkami upadków i innych nieprzewidzianych sytuacji.

Oferujemy między innymi: Szkła hartowane, etui ochronne, ładowarki sieciowe i samochodowe, powerbanki, zestawy słuchawkowe i głośnomówiące, uchwyty samochodowe oraz wiele innych przydatnych dodatków do Twojego telefonu.

Nie zwlekaj więc i udaj się do najbliższego punktu teleExpert. Adresy punktów znajdziesz w zakładce Kontakt

Nasi specjaliści chętnie pomogą Ci w wyborze i udzielą fachowej porady